Świąt Bożego Narodzenia pełnych łask i błogosławieństw,
w rodzinnym nastroju,
w atmosferze szczęścia i miłości,
przy blasku choinki, w najlepszym zdrowiu
i nadziei na dobry Nowy Rok 2018!
 
 
życzy Piotr Kaczyński
wraz z zespołem KF Technologie

VAN DAM będzie obecny na targach InPrint w Monachium, która odbędą się w dniach 14-16 listopada 2017 r. W ramach EXPO maszyna Van Dam FlexoTub wraz z 6 pozostałymi produktami została nominowana do kategorii "Innowacyjne produkty"! Klikając link poniżej, zapraszamy również do głosowania: http://www.inprintshow.com/germany/2017/english/awards/view/?category=2

 

Aby przekonać Cię do niezwykłych możliwości urządzenia FlexoTub zachęcamy obejrzeć stronę: https://www.youtube.com/watch?v=cICGh_Oon6Q

 

Zapraszamy do złożenia wizyty w viscotecCENTER i udziału w pokazach testowych NAJNOWSZEJ linii viscoSHEET 1200S125C w dniach 2-6 października 2017r.

 

Oczekując na Państwa udział w pokazach prosimy o zwrotny kontakt:

 

Agnieszka Folczak tel. +48 606 240 930, a.folczak@kftechnologie.com.pl

Piotr Kaczyński,  tel.  +48 602 243 310,  biuro@kftechnologie.com.pl

W dniach 28-29 czerwca w niemieckim Freilassing miały miejsce Dni Technologii firmy KIEFEL Wydarzenie, które obfitowało w ciekawe prezentacje i pokazy maszyn, przyciągnęło wielu zainteresowanych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się aktualnymi trendami oraz informacjami technicznymi dotyczącymi produkcji opakowań termoformowanych.

Dziękujemy wszystkim gościom z Polski za udział w spotkaniach i pokazach w dniach 28 i 29 czerwca!!!

       

 

 

 

W imieniu własnym oraz firmy KIEFEL Technologies serdecznie zapraszamy na Dni Technologii firmy KIEFEL.

Prezentować będziemy termoformierki do kubków typ KTR5 i KTR6 oraz do szalek, tac, KMD 78.1 , KMD 78, KMD 85.

Do wyboru jeden z dwóch dni – 28 lub 29 czerwca.

 

28 czerwca - cały dzień pokazów, zakończony kolacją dla Gości z obydwu dni pokazów (28 i 29 czerwca).

29 czerwca - cały dzień pokazów.

 

W przypadku pytań bądź chęci uczestnictwa proszę o kontakt pod adres e-mailowy: a.folczak@kftechnologie.com.pl

 

Do zobaczenia we Freillasing!

Zapraszamy do złożenia wizyty i udziału w pokazach w viscotecCENTER  w St. Martin k/Linz w Austrii w dniach 19-22 czerwca 2017r.

 

NAJNOWSZA linia viscoSHEET 1200S125M

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezkompromisowe wytwarzanie pełnowartościowej 100 % folii RPET do kontaktu z żywnością

  • Wdrożenia „pod klucz” – jeden dostawca
  • Zoptymalizowane receptury dla uzyskania maksymalnego zysku
  • Jeden program kontrolujący wszystkie moduły linii
  • Maksymalna skuteczność samoczyszczenia

W przypadku chęci udziału w pokazach prosimy o kontakt na adres mailowy:  a.folczak@kftechnologie.com.pl lub biuro@kftechnologie.com.pl

Miło nam poinformować, że komisja konkursowa targów PLASTPOL 2017 postanowiła przyznać WYRÓŻNIENIE w kategorii:
techniki specjalne (pomiarowe, komputerowe itp.) dla urządzenia iVON do pomiaru lepkości iV płatków PET, które prezentowaliśmy na targach.

                               

W imieniu naszych Partnerów oraz własnym pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na XXI Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbyły się w dniach 23-26 maja 2017 w centrum wystawienniczym Targi Kielce.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska KF Technologie (D-88) na tegorocznych targach PLASTPOL, gdzie zaprezentujemy urządzenie iVON do pomiaru lepkości iV płatków PET, montowane przed głowicą ekstrudera.

Więcej informacji na www.ivon.at

 

Na stoisku, w dniach 23-25 maja (od wtorku do czwartku) będą również oczekiwać na swoich gości eksperci z firm:

Alexander Donabauer, KIEFEL Technologies

Sander van Ooij, VAN DAM

Alessandro Messinese, MP3 S.r.l

Andreas Stoiber, Viscotec

 

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: +48 606 240 930 lub +48 22 8733664 lub email: marketing@kftechnologie.com.pl

 

Do zobaczenia na Targach!

Instalacja viscoSTAR 120,
100 % rPET do kontaktu z żywnością
+ podniesienie lepkości iV

Serdecznie zapraszamy do złożenia wizyty w dniach 4-10 maja 2017 oraz zapoznania się z ofertami firm: KOCH Pac-Systeme, KIEFEL GmbH, Viscotec oraz VAN DAM podczas Targów INTERPACK 2017 w Dusseldorfie

 

KOCH Pac Systeme Hala 6 Stoisko E80

KIEFEL Technologies Hala 13 stoisko B76

Viscotec Hala 11 Stoisko C20

VAN DAM Hala 11 Stoisko F69

 

Do zobaczenia na Targach

Zespół ekspertów KROENERT wraz z przedstawicielem KF Technologie oczekiwać będzie na swoich gości podczas międzynarodowych targów ICE EUROPE, w dniach 21-23 marca 2017 (Hala A6 Stoisko 212). Serdecznie zapraszamy!!!

Na tegorocznych, popularnych w Europie Wschodniej jubileuszowych, 20 Targach Tworzyw Sztucznych i Kauczuku INTERPLASTICA zaprezentują swoją ofertę nasi Partnerzy:

 

KROENERT GmbH & Co. KG stoisko A22 w hali 02.2

KIEFEL GmbH stoisko 2 C16, hala 2.2

Starlinger viscotec  Stoisko A04 w hali 08.1

 

Życzymy owocnych rozmów i kontaktów targowych!

KOCH Pac-Systeme jest idealnym partnerem, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego urządzenia do pakowania produktów w blister. Firma, z siedzibą w Schwarzwaldzie, jest czołowym dostawcą indywidualnych rozwiązań w dziedzinie opakowań produktów medycznych, soczewek kontaktowych czy produktów konsumenckich. Szeroką gamę dostępnych maszyn uzupełnia kompleksowa oferta usług serwisowych i wsparcia technicznego (KOCH Support+Services).

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska G75.

Dziękujemy za odwiedzenie stoisk naszych partnerów podczas targów K'2016 w Dusseldorfie.
 
 
 
 

Zapraszamy na stoisko KOCH Pac Systeme GmbH na Targach FachPack 2016 w Norymberdze, w dniach 27 – 29 września 2016 roku (stoisko nr 221 w hali 3A)!

A za nami 1st Sales Summit 2016, czyli coroczne spotkanie Agentów w siedzibie viscotec. Do zobaczenia za rok!

 

     

Zapraszamy na prezentację Pana Piotra Kaczyńskiego (KF Technologie) oraz Pana Andreja Elischewa z firmy KROENERT GmbH & Co KG podczas tegorocznej Konferencji Foliowej w Warszawie. Więcej informacji na http://konferencje.eplastics.pl/foliowa/kontakt.html. Serdecznie zapraszamy!\

Firma KROENERT GmbH & Co. KG uczestniczyć będzie w 19 Międzynarodowych Targach Tworzyw Sztucznych Interplastica w Moskwie, w dniach 26-29 stycznia 2016 roku (hala FO, stoisko D55).

KOCH Pac Systeme będzie gościł na Targach "FachPack 2015" w Norymberdze, w dniach 29 września-1 października 2015 roku (stoisko nr 221 w hali 3A). Zapraszamy!

Zapraszamy na prezentację naszego partnera Viscotec (Grupa Starlinger & Co GmbH) nt. „Wytwarzanie pełnowartościowej folii spożywczej do termoformowania z butelek PET (100% płatka) – nowoczesne metody zagospodarowania surowców wtórnych w przemyśle spożywczym". Na Konferencji gościć będzie również firma KROENERT GmbH & Co KG - światowy lider w dostarczaniu najwyższej jakości maszyn i kompletnych linii, w dziedzinie technologii powlekania, lakierowania oraz laminowania takich materiałów jak folia, papier, karton czy aluminium. Więcej informacji na www.konferencje.eplastics.pl/konferencja-foliowa/. Serdecznie zapraszamy.

Miło nam poinformować, że Zespół KOCH Pac Systeme będzie gościł na Targach "THE WORLD OF PACKAGING 2015" w Zurychu, w dniach 25-26 marca 2015 roku (stoisko nr M21 w hali 4).

W imieniu naszego partnera firmy KROENERT & Co KG dziękujemy za spotkania i rozmowy, cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na targach ICE Europe w Monachium.
POBIERZ KATALOG PRODUCENTA (FORMAT PDF)