LINIE I MASZYNY DO PAKOWANIA PRODUKTÓW W KARTONIKI

Formierki kartoników firmy KOCH są wykorzystywane do produkcji ogromnych ilości różnych kartoników. Czysty kartonik jest wyjmowany z magazynu przez ssawki próżniowe. Następnie jest układany na prowadnicach. Linie lub kropki rozgrzanego kleju są nakładane na złącza podczas podawania przez narzędzie formujące.

Po osiągnięciu stoperów czysty kartonik jest przepychany przez narzędzie formujące przez popychacz formujący. Są formowane oraz sklejane. Gotowe pudełka są transportowane z maszyny pasem transmisyjnym. Miejsca sklejone są kontrolowane przez maszynową kontrolę. Ustawienie innego formatu może zostać wprowadzone bezpośrednio z interfejsu użytkownika. Istnieje możliwość zastosowania karbowanych narzędzi do formowania kartoników bez używania kleju.

Zalety tej technologii

Różne rozmiary oraz zakresy działania pozwalają na dokonanie optymalnego wyboru formierki kartoników zgodnie z potrzebami.Wymiana narzędzi nie jest wymagana, są one wyposażone w ustawiane wrzeciona. Tylko popychacz musi być wymieniany.Szybka zmiana formatu.Napędy (serwomotory) ułatwiają dokonywanie ustawień.Kontrola maszyny za pomocą ekranu dotykowego.

Podłączenie linii telefonicznej dla zdalnej diagnostyki maszyny

POBIERZ KATALOG PRODUCENTA (FORMAT PDF)