Dziękujemy wszystkim gościom z Polski, którzy odwiedzili stoiska naszych Partnerów na Targach K w Dusseldorfie! 

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia w 2022 roku!

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych Partnerów na targach K w Düsseldorfie, w dniach 16-23 października 2019r.

Viscotec (Hala 16/B47-2)

MP3 (Hala 8A/C31)

Kiefel Technologies (Hala 3/E90)

VAN DAM  (Hala 4/B37)

Kroenert (Hala 4/B17)

Polscy goście planujący odwiedzić stoiska naszych Partnerów skontaktować się mogą z polskim przedstawicielstwem, firmą KF Technologie. W celu umówienia spotkania należy skontaktować się pod adresem e-mail: a.folczak@kftechnologie.com.pl

Dzięki prezentacji pracującej maszyny blistrowej KBS-PL z zastosowanym 6-osiowym robotem, odwiedzający stoisko KOCH będą mogli zobaczyć jak jednoskładnikowe opakowanie cyclePac® (100% recykling) wypada w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami ze sztywnej folii. Poza tym będzie można uzyskać informacje na temat zachowania idealnych proporcji pomiędzy materiałem, maszyną a projektem opakowania, zapoznać się z ofertą K4.0 dedykowaną cyfryzacji w specjalnych konstrukcjach maszyn oraz kompleksową ofertą usług serwisowych i wsparcia technicznego (KOCH Support+Service) dla wysoko wyspecjalizowanych procesów pakowania przez cały okres użytkowania maszyn i linii.

Polscy goście planujący odwiedzić stoisko Koch na targach oraz zapoznać się z ofertą firmy i skontaktować się mogą z polskim przedstawicielstwem, firmą KF Technologie, w celu umówienia spotkania - tel. +48 22 873 36 64, +48 606 240 930; e-mail: marketing@kftechnologie.com.pl.

Dziękujemy przybyłym gościom z Polski za udział w Dniach Otwartych w Kiefel, które odbyły się w dniach 26+27 czerwca 2019 we Freilassing

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia w przyszłym roku!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach  PLASTPOL .

Do zobaczenia za rok!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska KF Technologie podczas XXIII targów PLASTPOL w Kielcach, gdzie oczekiwać będą na Państwa eksperci z firm: KIEFEL Technologies, VAN DAM Machine, MP3 s.r.l, Viscotec (Starlinger) wraz z całym zespołem KF Technologie.

Umów się z nami na spotkanie. ZADZWOŃ! 606 240 930

Serdecznie zapraszamy na spotkanie branży opakowaniowej w ramach cyklicznych wydarzeń “Packaging Dialogue Days” organizowanych przez Kiefel, we Freilassing, w dniach 26 i 27 czerwca 2019 roku.

W programie m.in.:

 • Zaprezentowanie nowej maszyny KMD Speedformer

 

Spotkanie odbędzie się w dniach (do wyboru grupa językowa):

Środa, 26 czerwca: prezentacje w J. ANGIELSKIM

Czwartek, 27 czerwca: prezentacje w J. NIEMIECKIM

Viscotec, pokazy testowe Demo Days viscoSHEET w dniach 15 i 16 maja 2019, w St. Martin k/Linz (Austria). Zapraszamy!

W przypadku zainteresowania udziałem w pokazie prosimy o kontakt z Biurem KF Technologie.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, dzięki któremu będzie można pogłębić wiedzę na temat ostatnich innowacyjnych rozwiązań dotyczących worków na płyny w zastosowaniach medycznych.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie www.kiefel.com/en/Kiefel-Dialogue/Medical-Dialogue.

Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać w naszym Biurze w Warszawie pod numerem telefonu: +48 606 240 930 lub adres e-mail: marketing@kftechnologie.com.pl

Ostatni dzień rejestracji upływa 28 lutego br. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy MP3 w czasie targów ISH, które odbęda się w dniach 11-15.03.2019 r. we Frankfurcie.

Hala 1.1, stoisko G01

 

 

Podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Papieru i Folii ICE, które odbędą się w Monachium w dn. 12-14 marca 2019, nowości w swojej ofercie zaprezentuje firma Kroenert.  Stacja powlekania zaprezentowana zostanie za pomocą urządzenia Kisscoat oraz MPG 600.  Serdecznie zapraszamy na stoisko 210 w hali A6.

 

http://www.kroenert.de/

 

Polscy goście planujący zapoznać się z ofertą firmy Kroenert skontaktować się mogą z polskim przedstawicielstwem, firmą KF Technologie, w celu umówienia spotkania - tel. +48 22 873 36 64, +48 606 240 930; e-mail: a.folczak@kftechnologie.com.pl.

Nasi Partnerzy: KROENERT, KIEFEL Technologies oraz Viscotec (Starlinger & GmbH) będą obecni na Targach Interplastica 2019 w Moskwie, w dniach 29 stycznia- 1 lutego.

KROENERT: Hall 2/ 23A05,  KIEFEL  Technologies Hall 2 / 2C20,  viscotec (Starlinger & GmbH) Hall 8 / 1A38.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska KIEFEL Medical (HALA 8 B – Stoisko L01) podczas Targów COMPAMED dedykowanych producentom i dostawcom nowych technologii medycznych.

 

Więcej informacji na stronie COMPAMED 2018:

https://www.compamed-tradefair.com/vis/v1/en/exhibitors/medcom2018.2581674

Podczas tegorocznych Targów FachPack eksperci z firmy KOCH z przyjemnością udzielą informacji o tym, w jaki sposób produkt, opakowanie typu blister i rozwiązanie do pakowania wzajemnie się uzupełniają, doradzą w zakresie dostosowanych procesów pakowania oraz możliwości wynikających z połączenia technologii maszynowej i digitalizacji.

Na przykładzie maszyny pakującej w blister KBS-PL przedstawione zostaną korzyści wynikające z zastosowania KOCH HoloLens. Będzie można zapoznać się również z najnowszymi, innowacyjnymi  produktami K 4.0 Smart, w oparciuo zintegrowany system drukowania firmy Atlantic Zeiser, który umożliwia wytwarzanie blistrów o dużej wydajności,  dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Wszelkich informacji na temat całego portfela usług oraz pomocy udzielą eksperci  KOCH Support + Service, również obecni na Targach.

 

Zespół Koch oraz przedstawiciel KF Technologie (Piotr Kaczyński) będą oczekiwać Państwa na stoisku 221 w hali 3A. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji: www.koch-pac-systeme.com

Szanowni Klienci

Serdecznie zapraszamy na KIEFEL TRAY DAYS – branżowe wydarzenie, które odbędzie się 1 i 2 października 2018 w siedzibie KIEFEL we Freilassing.

W ramach trwającego projektu Let's talk about packaging zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz wspólnego dialogu na temat przyszłości termoformowania:
rozwoju i przełomowych innowacjach w produkcji zarówno opakowań spożywczych jak i niespożywczych.

 

Program spotkania w dniu 1 lub 2 października (do wyboru)

 • 9.00 Rejestracja i powitanie gości
 • 9.30 Serie maszyn KMD Speedformer w różnych rozmiarach i konfiguracjach, zakres tematyczny: metody sztaplowania, grupowanie opakowań, wkłady absorpcyjne, pokrywki-automatyzacja, materiały - kierunki rozwoju i wiele innych;
 • Prezentacja;
 • Pokaz na żywo;
 • Zaproszeni prelegenci - najwyższej klasy specjaliści;
 • Nawiązywanie kontaktów
 • 15.30 Zamknięcie spotkania

 

1 października - uroczysta kolacja w jednym z najbardziej fascynujących miejsc w Salzburgu (nad dachami Salzburga)!

Więcej informacji o wydzarzeniu na stronie:  https://www.kiefel.com/en/kiefel/solutions/packaging/tray-days-freilassingger/

W imieniu naszych Partnerów oraz własnym pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbyły się w dniach 22-25 maja 2018 w Kielcach.

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska D-87 podczas tegorocznych targów PLASTPOL w Kielcach, w dniach 22-25 maja.

Do Państwa dyspozycji będą nasi koledzy z zagranicy:  

 • Alexander Donabauer, KIEFEL Technologies (23-25 maja)
 • Sander van Ooij, VAN DAM  Machine Europe B.V. (22-25 maja)
 • Giuseppe Angellotti, MP3 S.r.l  (23 i 24 maja)
 • Andreas Stoiber, Viscotec Starlinger (22-25 maja)
 •  Miroslav Holik, Mould & Matic Solutions s.r.o. (22-25 maja)

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: +48 606 240 930 lub +48 22 8733664 lub email: marketing@kftechnologie.com.pl

Dziękujemy za udział w drugiej edycji polskiego kursu termoformowania, który odbył się w dniach 17-18 kwietnia 2018 w firmie KIEFEL, w niemieckim Freilassing.

 

       

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji Warsztatów dotyczących technik TERMOFORMOWANIA,

które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w KIEFEL CAMPUS (Freilassing, Niemcy).

Szkolenie tłumaczone będzie na język polski, uczestnicy otrzymają materiały w języku polskim oraz Certyfikat

ukończenia kursu.

W Programie m.in. obsługa panelu  sterowniczego (wizualizacja), charakterystyka materiałów do termoformowania,

optymalizacja procesu, optymalizacja produktu, CAT-System („system samoustawiania maszyny”), optymalizacja 

wydajności, wymiana narzędzi, szkolenie w zakresie utrzymania ruchu, diagnostyka nieprawidłowości i rozwiązywanie

problemów (m.in. anielskie włosy).

Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod nr. telefonu + 48 22 87 33 664, +48 606 240 930  lub pod adresem e-mail: a.folczak@kftechnologie.com.pl

 

 

 

 

 

 

Najnowsze trendy i rozwiązania w przemyśle opakowanionym w ramach serii spotkań Packaging Dialogue” organizowanych przez KIEFEL.

 

W imieniu zespołu KIEFEL oraz własnym dziękujemy za udział w Kiefel-Kuhne Cup Days, które miały miejsce
w dniach 21-22 marca 2018, przy współpracy z Bosch Sprang (Holandia) oraz Kuhne (Niemcy).

 

Więcej szczegółów: www.kiefel.com/en/kiefel/solutions/packaging/event-kiefel-kuhne-cup-days

 

Świąt Bożego Narodzenia pełnych łask i błogosławieństw,
w rodzinnym nastroju,
w atmosferze szczęścia i miłości,
przy blasku choinki, w najlepszym zdrowiu
i nadziei na dobry Nowy Rok 2018!
 
 
życzy Piotr Kaczyński
wraz z zespołem KF Technologie

VAN DAM będzie obecny na targach InPrint w Monachium, która odbędą się w dniach 14-16 listopada 2017 r. W ramach EXPO maszyna Van Dam FlexoTub wraz z 6 pozostałymi produktami została nominowana do kategorii "Innowacyjne produkty"! Klikając link poniżej, zapraszamy również do głosowania: http://www.inprintshow.com/germany/2017/english/awards/view/?category=2

 

Aby przekonać Cię do niezwykłych możliwości urządzenia FlexoTub zachęcamy obejrzeć stronę: https://www.youtube.com/watch?v=cICGh_Oon6Q

 

Zapraszamy do złożenia wizyty w viscotecCENTER i udziału w pokazach testowych NAJNOWSZEJ linii viscoSHEET 1200S125C w dniach 2-6 października 2017r.

 

Oczekując na Państwa udział w pokazach prosimy o zwrotny kontakt:

 

Agnieszka Folczak tel. +48 606 240 930, a.folczak@kftechnologie.com.pl

Piotr Kaczyński,  tel.  +48 602 243 310,  biuro@kftechnologie.com.pl

W dniach 28-29 czerwca w niemieckim Freilassing miały miejsce Dni Technologii firmy KIEFEL Wydarzenie, które obfitowało w ciekawe prezentacje i pokazy maszyn, przyciągnęło wielu zainteresowanych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się aktualnymi trendami oraz informacjami technicznymi dotyczącymi produkcji opakowań termoformowanych.

Dziękujemy wszystkim gościom z Polski za udział w spotkaniach i pokazach w dniach 28 i 29 czerwca!!!

       

 

 

 

W imieniu własnym oraz firmy KIEFEL Technologies serdecznie zapraszamy na Dni Technologii firmy KIEFEL.

Prezentować będziemy termoformierki do kubków typ KTR5 i KTR6 oraz do szalek, tac, KMD 78.1 , KMD 78, KMD 85.

Do wyboru jeden z dwóch dni – 28 lub 29 czerwca.

 

28 czerwca - cały dzień pokazów, zakończony kolacją dla Gości z obydwu dni pokazów (28 i 29 czerwca).

29 czerwca - cały dzień pokazów.

 

W przypadku pytań bądź chęci uczestnictwa proszę o kontakt pod adres e-mailowy: a.folczak@kftechnologie.com.pl

 

Do zobaczenia we Freillasing!

Zapraszamy do złożenia wizyty i udziału w pokazach w viscotecCENTER  w St. Martin k/Linz w Austrii w dniach 19-22 czerwca 2017r.

 

NAJNOWSZA linia viscoSHEET 1200S125M

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezkompromisowe wytwarzanie pełnowartościowej 100 % folii RPET do kontaktu z żywnością

 • Wdrożenia „pod klucz” – jeden dostawca
 • Zoptymalizowane receptury dla uzyskania maksymalnego zysku
 • Jeden program kontrolujący wszystkie moduły linii
 • Maksymalna skuteczność samoczyszczenia

W przypadku chęci udziału w pokazach prosimy o kontakt na adres mailowy:  a.folczak@kftechnologie.com.pl lub biuro@kftechnologie.com.pl

Miło nam poinformować, że komisja konkursowa targów PLASTPOL 2017 postanowiła przyznać WYRÓŻNIENIE w kategorii:
techniki specjalne (pomiarowe, komputerowe itp.) dla urządzenia iVON do pomiaru lepkości iV płatków PET, które prezentowaliśmy na targach.

                               

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska KF Technologie (D-88) na tegorocznych targach PLASTPOL, gdzie zaprezentujemy urządzenie iVON do pomiaru lepkości iV płatków PET, montowane przed głowicą ekstrudera.

Więcej informacji na www.ivon.at

 

Na stoisku, w dniach 23-25 maja (od wtorku do czwartku) będą również oczekiwać na swoich gości eksperci z firm:

Alexander Donabauer, KIEFEL Technologies

Sander van Ooij, VAN DAM

Alessandro Messinese, MP3 S.r.l

Andreas Stoiber, Viscotec

 

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: +48 606 240 930 lub +48 22 8733664 lub email: marketing@kftechnologie.com.pl

 

Do zobaczenia na Targach!

Instalacja viscoSTAR 120,
100 % rPET do kontaktu z żywnością
+ podniesienie lepkości iV

Serdecznie zapraszamy do złożenia wizyty w dniach 4-10 maja 2017 oraz zapoznania się z ofertami firm: KOCH Pac-Systeme, KIEFEL GmbH, Viscotec oraz VAN DAM podczas Targów INTERPACK 2017 w Dusseldorfie

 

KOCH Pac Systeme Hala 6 Stoisko E80

KIEFEL Technologies Hala 13 stoisko B76

Viscotec Hala 11 Stoisko C20

VAN DAM Hala 11 Stoisko F69

 

Do zobaczenia na Targach

Zespół ekspertów KROENERT wraz z przedstawicielem KF Technologie oczekiwać będzie na swoich gości podczas międzynarodowych targów ICE EUROPE, w dniach 21-23 marca 2017 (Hala A6 Stoisko 212). Serdecznie zapraszamy!!!

Na tegorocznych, popularnych w Europie Wschodniej jubileuszowych, 20 Targach Tworzyw Sztucznych i Kauczuku INTERPLASTICA zaprezentują swoją ofertę nasi Partnerzy:

 

KROENERT GmbH & Co. KG stoisko A22 w hali 02.2

KIEFEL GmbH stoisko 2 C16, hala 2.2

Starlinger viscotec  Stoisko A04 w hali 08.1

 

Życzymy owocnych rozmów i kontaktów targowych!

KOCH Pac-Systeme jest idealnym partnerem, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego urządzenia do pakowania produktów w blister. Firma, z siedzibą w Schwarzwaldzie, jest czołowym dostawcą indywidualnych rozwiązań w dziedzinie opakowań produktów medycznych, soczewek kontaktowych czy produktów konsumenckich. Szeroką gamę dostępnych maszyn uzupełnia kompleksowa oferta usług serwisowych i wsparcia technicznego (KOCH Support+Services).

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska G75.

Dziękujemy za odwiedzenie stoisk naszych partnerów podczas targów K'2016 w Dusseldorfie.
 
 
 
 

Zapraszamy na stoisko KOCH Pac Systeme GmbH na Targach FachPack 2016 w Norymberdze, w dniach 27 – 29 września 2016 roku (stoisko nr 221 w hali 3A)!

A za nami 1st Sales Summit 2016, czyli coroczne spotkanie Agentów w siedzibie viscotec. Do zobaczenia za rok!

 

     

W imieniu naszych Partnerów oraz własnym serdecznie dziękujemy, że odwiedziliście Państwo nasze stoisko na tegorocznych targach Plastpol w Kielcach w dniach 17-20 maja 2016.


Zapraszamy na prezentację Pana Piotra Kaczyńskiego (KF Technologie) oraz Pana Andreja Elischewa z firmy KROENERT GmbH & Co KG podczas tegorocznej Konferencji Foliowej w Warszawie. Więcej informacji na http://konferencje.eplastics.pl/foliowa/kontakt.html. Serdecznie zapraszamy!\

Firma KROENERT GmbH & Co. KG uczestniczyć będzie w 19 Międzynarodowych Targach Tworzyw Sztucznych Interplastica w Moskwie, w dniach 26-29 stycznia 2016 roku (hala FO, stoisko D55).

KOCH Pac Systeme będzie gościł na Targach "FachPack 2015" w Norymberdze, w dniach 29 września-1 października 2015 roku (stoisko nr 221 w hali 3A). Zapraszamy!

Zapraszamy na prezentację naszego partnera Viscotec (Grupa Starlinger & Co GmbH) nt. „Wytwarzanie pełnowartościowej folii spożywczej do termoformowania z butelek PET (100% płatka) – nowoczesne metody zagospodarowania surowców wtórnych w przemyśle spożywczym". Na Konferencji gościć będzie również firma KROENERT GmbH & Co KG - światowy lider w dostarczaniu najwyższej jakości maszyn i kompletnych linii, w dziedzinie technologii powlekania, lakierowania oraz laminowania takich materiałów jak folia, papier, karton czy aluminium. Więcej informacji na www.konferencje.eplastics.pl/konferencja-foliowa/. Serdecznie zapraszamy.

Miło nam poinformować, że Zespół KOCH Pac Systeme będzie gościł na Targach "THE WORLD OF PACKAGING 2015" w Zurychu, w dniach 25-26 marca 2015 roku (stoisko nr M21 w hali 4).

W imieniu naszego partnera firmy KROENERT & Co KG dziękujemy za spotkania i rozmowy, cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na targach ICE Europe w Monachium.
POBIERZ KATALOG PRODUCENTA (FORMAT PDF)